Module generator UI (8.x-1.0-alpha5) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: E-mail address
ga: Seoladh r-phoist

en: First Name
ga: Ainm

en: Surname
ga: Sloinne
