Module generator UI (8.x-1.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Language
ka: ენა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Version
ka: ვერსია

en: Number
ka: რიცხვი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Length
ka: სიგრძე

en: Path
ka: გზა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Comment
ka: კომენტარი

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Role
ka: როლი

en: Filters
ka: ფილტრები

en: date
ka: თარიღი

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Permission
ka: უფლება

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: Module name
ka: მოდულის სახელი
