Module generator UI (8.x-1.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (29 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Development
kk: Дамыту

en: Language
kk: Тіл

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Version
kk: Нұсқа

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Label
kk: Атауы

en: Path
kk: Жол

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Comment
kk: Пікір

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Authored by
kk: Автор

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: date
kk: Күні, айы, жылы

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Permission
kk: Құқық

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Not enabled
kk: Қосылған жоқ

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
kk: Қондырылған PHP көне, Drupal жұмыс жасауына кем дегенде %version версия қажет.
