Module generator UI (8.x-1.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (40 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Length
kn: ಉದ್ದ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Include
kn: ಸೇರಿಸು

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Merge
kn: ವಿಲೀನಗೊಳಿಸು...

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Gender
kn: ಲಿಂಗ

en: Object
kn: ಆಬ್ಜೆಕ್ಟ್‍

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Join
kn: ಸೇರು

en: date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ

en: Surname
kn: ಅಡ್ಡಹೆಸರು

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Keys
kn: ಕೀಲಿಗಳು

en: Set
kn: ಸೆಟ್

en: Package
kn: ಪ್ಯಾಕೇಜ್

en: Text to display
kn: ತೋರಿಸಬೇಕಿರುವ ಪಠ್ಯ

en: Autocomplete
kn: ಸ್ವಯಂಪೂರ್ಣಗೊಳಿಕೆ
