Module generator UI (8.x-1.0-alpha5) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Tags
my: Tag များ

en: Number
my: နံပါတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Length
my: အရှည်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Include
my: ပါဝင်သည်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
