Module generator UI (8.x-1.0-alpha5) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Path
or: ପଥ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: E-mail address
or: ଇ-ମେଲ ଠିକଣା

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
