Module generator UI (8.x-1.0-alpha5) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: date
pa: ਤਰੀਕ
