Module generator UI (8.x-1.0-alpha5) - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Language
sq: Gjuha

en: Tags
sq: Etiketat

en: Version
sq: Versioni

en: Message
sq: Mesazhi

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Path
sq: Pozicioni

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Comment
sq: Komenti

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Filters
sq: Filtrat

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: date
sq: data

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Permission
sq: Të drejta

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Not enabled
sq: Çaktivizuar

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
sq: Instalimi juaj PHP është tepër i vjetër. Drupal kërkon të paktën PHP %version.
