Module generator UI (8.x-1.0-alpha0) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Submit
sv: Skicka

en: For
sv: För

en: Tags
sv: Etiketter

en: Number
sv: Tal

en: Message
sv: Meddelande

en: Weight
sv: Vikt

en: Import
sv: Importera

en: Length
sv: Längd

en: Path
sv: Sökväg

en: Email
sv: E-post

en: Include
sv: Inkludera

en: Page title
sv: Sidtitel

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: Merge
sv: Sammanfoga

en: Filters
sv: Filter

en: Object
sv: Objekt

en: Your message has been sent.
sv: Ditt meddelande har skickats.

en: Join
sv: Gå med

en: date
sv: datum

en: Blocks
sv: Block

en: Keys
sv: Nycklar

en: Set
sv: Uppsättning

en: Package
sv: Paket

en: Module name
sv: Modulnamn

en: On/Off
sv: På/Av

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
sv: Din installation av PHP är för gammal. Drupal kräver åtminstone PHP %version.

en: Dependencies
sv: Beroenden

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sv: Text som visas inuti fältet tills ett värde anges. Detta tips är oftast ett exempelvärde eller en kort beskrivning av det förväntade formatet.

en: Placeholder: @placeholder
sv: Platshållare: @placeholder

en: No placeholder
sv: Ingen platshållare

en: Route name
sv: Namn på rutt

en: %name: the email address can not be longer than @max characters.
sv: %name: e-postadressen kan inte vara längre än @max tecken.
