GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Value
ne: मान

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Notes:
ne: टिप्पणीहरु:
