GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Other
bo: གཞན

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Notes:
bo: དྲན་སྐུལ།

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
