GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Enable
cs: Zapnout

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Version
cs: Verze

en: Edit
cs: Upravit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Add
cs: Přidat

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Other
cs: Jiné

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Machine name
cs: Strojový název

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Notes:
cs: Poznámky:

en: Machine Name
cs: Strojový název
