GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Other
eo: Alia

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Notes:
eo: Notoj:
