GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Value
hi: मान

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: License
hi: लाइसेंस

en: Version
hi: संस्करण

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Test
hi: परीक्षण

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Help
hi: मदद

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Add
hi: जोड़ें

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Other
hi: अन्य

en: Result
hi: परिणाम

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Notes:
hi: टिप्पणियाँ
