GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Enable
is: Virkja

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: License
is: Hugbúnaðarleyfi

en: Version
is: Útgáfa

en: Edit
is: Breyta

en: Test
is: Prófa

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Save
is: Vista

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Add
is: Bæta við

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: - Select -
is: - Velja -

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
