GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Test
kk: Тест

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Other
kk: Басқа

en: Notes:
kk: ескертулер:/ескертпелер:/белгілер:
