GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: License
mr: परवाना

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Edit
mr: संपादन

en: Test
mr: चाचणी

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Help
mr: मदत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
