GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Version
nn: Versjon

en: Edit
nn: Rediger

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Other
nn: Andre

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
