GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enable
oc: Activar

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: License
oc: Licéncia

en: Edit
oc: Modificar

en: Test
oc: Testar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Add
oc: Apondre

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Other
oc: Autre

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Notes:
oc: Notes :

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
