GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Version
os: Верси

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Test
os: Тест

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау
