GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Enable
ps: سالول

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Other
ps: نور

en: - Select -
ps: - غوره -
