GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Other
sq: Tjetër

en: Notes:
sq: Shënime:
