GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: License
ta: உரிமம்

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Test
ta: சோதனை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Save
ta: சேமி

en: Help
ta: உதவி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Add
ta: சேர்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Other
ta: மற்றவை

en: Result
ta: முடிவு

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Notes:
ta: குறிப்புகள்:
