GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Version
th: รุ่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Other
th: อื่นๆ

en: Result
th: ผล

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Notes:
th: หมายเหตุ:

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
