GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: License
tr: Lisans

en: Version
tr: Sürüm

en: Edit
tr: Düzenle

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Save
tr: Kaydet

en: Help
tr: Yardım

en: Default
tr: Varsayılan

en: Add
tr: Ekle

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Upload new file
tr: Yeni dosya ekle

en: Other
tr: Diğer

en: File type
tr: Dosya türü

en: Result
tr: Sonuç

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Machine name
tr: Makine adı

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Test settings
tr: Test ayarları

en: Notes:
tr: Notlar:

en: Machine Name
tr: Makine Adı
