GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: License
uk: Ліцензія

en: Version
uk: Версія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Test
uk: Тест

en: - None -
uk: - Немає -

en: Save
uk: Зберегти

en: Help
uk: Довідка

en: Default
uk: Базово

en: Add
uk: Додати

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Upload new file
uk: Викласти новий файл

en: Other
uk: Інше

en: File type
uk: Тип файла

en: Result
uk: Результат

en: Default value
uk: Базове значення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Test settings
uk: Тестові налаштування

en: Order:
uk: Порядок:

en: Data Source
uk: Джерело даних

en: Contributors
uk: Учасники

en: Notes:
uk: Примітки:

en: Date and Time
uk: Дата і час

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Failed to create directory @directory.
uk: Не вдалося створити каталог @directory.
