Gentle User Reminder (4.0.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Date
eo: Dato

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Other
eo: Alia

en: Authored on
eo: Verkita je
