Geo Entity (1.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Username
fa: نام کاربری

en: Author
fa: نویسنده

en: List
fa: فهرست

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: File
fa: فایل

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Area
fa: منطقه

en: Inline
fa: درون خطی

en: Address
fa: نشانی

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Full
fa: کامل

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Token
fa: توکن

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Embed
fa: جایگذاری

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
