Geo Entity (1.0.1) - en to it translation catalogue (29 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Username
it: Nome utente

en: Author
it: Autore

en: List
it: Elenco

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Label
it: Etichetta

en: View
it: Visualizza

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: Inline
it: In linea

en: Address
it: Indirizzo

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Full
it: Completo

en: Authored on
it: Creato il

en: Changed
it: Modificato

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Embed
it: Integra

en: location
it: posizione

en: Not set
it: Non impostato

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
