Geo Entity (1.0.1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Username
mg: Anarana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Search
mg: Karoka
