Geo Entity (1.0.1) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
