Geo Entity (1.0.1) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Area
ps: ځای

en: Inline
ps: ننليكى

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Embed
ps: نصبول

en: - All -
ps: - ټول -
