Geo Entity (1.0.2) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Inline
bs: U liniji

en: Address
bs: Adresa

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Apply
bs: Primjeni
