Geo Entity (1.0.2) - en to fr translation catalogue (34 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Author
fr: Auteur

en: List
fr: Lister

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: File
fr: Fichier

en: Edit
fr: Modifier

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Label
fr: Libellé

en: View
fr: Voir

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Area
fr: Zone

en: Inline
fr: En ligne

en: Address
fr: Adresse

en: Sort by
fr: Trier par

en: Full
fr: Complet

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Create new address
fr: Créer une nouvelle adresse

en: Changed
fr: Modifié

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Accessibility
fr: Accessibilité

en: Embed
fr: Intégré

en: location
fr: emplacement

en: Not set
fr: Non défini

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal
