Geo Entity (1.0.2) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Area
lv: Apgabals

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Full
lv: Pilns

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Token
lv: Marķieris

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Embed
lv: Iekļaut

en: Not set
lv: Nav iestatīts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
