Geo Entity (1.0.2) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Area
pl: Obszar

en: Inline
pl: Przed polem

en: Address
pl: Adres

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Full
pl: Pełny

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Token
pl: Wzorzec

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Embed
pl: Osadzony

en: location
pl: lokalizacja

en: Not set
pl: Nie ustawiono

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Entity browser
pl: Przeglądarka encji
