Geo Entity (1.0.2) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Author
ro: Autor

en: List
ro: Listă

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: File
ro: Fișier

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Area
ro: Zonă

en: Address
ro: Adresă

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Full
ro: Complet

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Token
ro: Simbol

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Embed
ro: Încorporat

en: Not set
ro: Nu este setat

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
