Geo Entity (1.0.2) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Area
sk: Oblasť

en: Inline
sk: V riadku

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Embed
sk: Vložiť

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
