Geo Entity (1.0.2) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: ,
ug: ،

en: Address
ug: ئادرېس

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Full
ug: تولۇق

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
