Geo Entity (1.0.3) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Area
ar: مجال

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Address
ar: العنوان

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Full
ar: كامل

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
