Geo Entity (1.0.3) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Area
az: Sahə

en: Inline
az: Xətdə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Not set
az: Qurulmayıb

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
