Geo Entity (1.0.3) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Area
cs: Oblast

en: Address
cs: Adresa

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Full
cs: Celé

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Embed
cs: Vložit

en: Not set
cs: Nenastaveno

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
