Geo Entity (1.0.3) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Area
gl: Área

en: Inline
gl: En liña

en: Address
gl: Enderezo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: Authored on
gl: Creado en

en: Token
gl: Símbolos

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Embed
gl: Incrustar

en: location
gl: ubicación

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
