Geo Entity (1.0.3) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Username
is: Notendanafn

en: Author
is: Höfundur

en: List
is: Listi

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: File
is: Skrá

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Area
is: Svæði

en: Inline
is: Innfellt

en: Address
is: Heimilisfang

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
