Geo Entity (1.0.3) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Address
oc: Adreça

en: Sort by
oc: Triar per

en: Full
oc: Complet

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Token
oc: Geton (token)

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Embed
oc: Integrat

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
