Geo Entity (1.1.0) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Area
et: Pindala

en: Inline
et: Samal real

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Full
et: Täielik

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Accessibility
et: Vaegnägijale

en: Embed
et: Manus

en: Not set
et: Pole määratud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Entity browser
et: Olemi lehitseja
