Geo Entity (1.1.0) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Area
he: איזור

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Full
he: מלא

en: Authored on
he: בתאריך

en: Token
he: אסימון

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Embed
he: הטמעה

en: Not set
he: לא נקבע

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
