Geo Entity (1.1.0) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Full
ka: სრული

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
