Geo Entity (1.1.0) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Area
lt: Plotas

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Address
lt: Adresas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
