Geocode Earth Autocomplete (1.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Country
ar: الدولة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Region
ar: المنطقة

en: Address
ar: العنوان

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ar: النص الذي سيظهر في داخل الحقل حتى يتم إدخال القيمة. غالبًا ما يكون هذا التلميح قيمة العينة أو وصفًا موجزًا للتنسيق المتوقع.

en: Placeholder: @placeholder
ar: النص البديل: @placeholder
